Najčastejšie otázky

Kedy mi príde objednaný tovar?

Tovar odosielame každý pracovný deň a pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý máme skladom, odošleme ho pravdepodobne ešte dnes. Spoločnosť Zásielkovňa.sk doručuje deň prevzatí Vašej zásielky. Kontrolujte si prosím email, kde Vám pošleme trackovací kód, aby ste o svojom balíčku mali dokonalý prehľad.

 

Aká je cena dopravy?

Cena dopravy závisí na výške objednávky. Objednávky do 39 eur odosielame buď kuriérom k Vám domov za 3,90 eur, alebo na pobočku Zásielkovne za 2,90 eur. Od 39 eur je doprava na všetky produkty zdarma.

 

Čo znamená, keď je tovar v stave „objednané“?

Znamená to, že sme ho objednali u dodávateľa a malo by byť na ceste k nám. Takýto tovar doskladňujeme spravidla za 2-3 pracovné dni. Môžete ho teda s kľudom objednať.

 

Čo znamená, keď je tovar v stave „momentálne nedostupné“?

Znamená to, že ho dodávateľ práve vyrába. Spravidla ho naskladníme za 2-3 týždne. Pokiaľ Vám nevadí čakať a nechcete riskovať, že sa po naskladnení ihneď vypredá, radšej si ho objednajte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie